O nas

Specjalizujemy się w transporcie leków, kosmetyków, elektroniki oraz towarów niebezpiecznych ADR. Oferujemy nowoczesną flotę pojazdów przystosowanych pod najbardziej wymagające ładunki w kontrolowanej temperaturze.
Bezpośrednia dostawa bez przeładunków i magazynowania gwarantuje bezpieczeństwo powierzonych nam towarów. Wiemy jak ważna jest jakość i czas wykonywanych usług, dlatego działamy szybko, sprawnie i solidnie.

HI-TEC tworzy grupa doświadczonych i ambitnych pracowników, którzy są w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Nasz zespół profesjonalnych spedytorów, nowoczesna flota i doświadczeni kierowcy gwarantują solidność usług i bezpieczeństwo przewożonego towaru.

Dla nas ważny jest każdy klient!

Z powodzeniem dostarczamy powierzane nam transporty na terenie całej Europy – Bałkany, Skandynawia również tak jak i Rosja, Ukraina, Białoruś, Kazachstan i Gruzja.
Zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych potrzeb klientów, dlatego każdego kontrahenta traktujemy indywidualnie, elastycznie dostosowując się do jego potrzeb.

Dzięki urządzeniom GPS oraz wysokiej dyspozycyjności naszych pracowników jesteśmy w stanie współpracować i informować klientów od etapu planowania transportu do rozładunku towaru w miejscu przeznaczenia.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom telematycznym oraz wysokiej dyspozycyjności naszych pracowników jesteśmy w stanie współpracować i informować klientów od etapu planowania transportu do rozładunku towaru w miejscu przeznaczenia.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalizm, solidność i najwyższą jakość.

Posiadamy certyfikat GDP

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. . Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.